نمونه گیری رایگان در منزل

 

 با توجه به مشغله های زندگی، کمبود زمان و ترافیک شهری و مشکلات تردد، امکان مراجعه حضوری به مراکز درمانی برای مردم با مشکلاتی روبرو شده است. همچنین سالمندان و افرادی با بیماریهای خاص امکان خروج از خانه برایشان دشوار است .آزمایشگاه پاتوبیولوژی کاوش این امکان را برای شما فراهم کرده است که بدون مراجعه حضوری و بصورت رایگان نیازهای آزمایشگاهی خود را برطرف سازید ، انجام فرایند نمونه گیری آزمایش های درج شده در نسخه بوسیله پزشکان یا چکاپ دوره ای خواسته شده در محل کار جهت آگاهی از میزان سلامتی خدمت نوین ما به شما مراجعین محترم می­باشد . همچنین کادر ما شامل پزشکان و متخصصان برجسته پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی ، متعهد به انجام با کیفیت تمامی مراحل درخواستی شما می­باشد... شعار آزمایشگاه: آرامش، رفاه و سلامتی شما مراجعین است.

طریقه استفاده از سیستم نمونه گیری در منزل:

1.      سرویس نمونه‌گیری در منزل در روزهای کاری آزمایشگاه فعال بوده و لازم است با مراجعه حضوری یکی از بستگان یا آشنایان نسبت به پذیرش، در خواست آزمایش و بررسی امکان نمونه گیری در منزل اقدام نمایید.

در صورتی که امکان پذیرش حضوری در آزمایشگاه را ندارید می­توانید با ارسال نسخه از طریق نرم افزار واتس اپ به شماره 09388686451 امور مربوط به پذیرش را انجام دهید.

2.      در زمان حضور در آزمایشگاه جهت پذیرش حتما دستورالعمل مربوط به آزمایش خود را از همکاران پذیرش ما تحویل بگیرید چنانچه پذیرش به صورت غیرحضوری انجام شده است حتما شرایط نمونه گیری را از همکاران ما سوال بفرمایید.

3.      نمونه گیری در منزل به صورت رایگان و 24 ساعت بعد از پذیرش شما بین ساعت 7 الی 10 صبح  امکان پذیر می­باشد